سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ

8 مورد از مزایای هدایای تبلیغاتی – قسمت سوم

هدایای تبلیغاتی?

 

8 مورد از مزایای هدایای تبلیغاتی – قسمت سوم

انتشار یافته در مهر 12, 1397 at 7:38 ق.ظ

تعداد دفعاتی که یک مصرف کننده در معرض یک تبلیغات تلویزیونی یا آگهی معمولی مجله قرار می‌گیرد را در نظر بگیرید و آن را با میزان در معرض قرار گرفتن با هدیه تبلیغاتی مانند خودکار و یا لیوان مقایسه کنید. یک مطالعه اخیر اظهار داشت که تبلیغات تلویزیونی و مجله‌ای هر دو دارای هزینه نسبی بالایی به ازای هر تاثیرگذاری هستند که این هزینه برای هدایای تبلیغاتی ارزان طبق نظر کارشناسان، به طور متوسط بسیار پایین‌تر، به ازای هر تاثیرگذاری است. این مطالعه نشان داد که هدایای تبلیغاتی به وضوح دارای مزایای به مراتب بیشتری در مقایسه با تبلیغات معمولی هستند، چرا که آنها 66 درصد نسبت به فرم‌های رایج تبلیغاتی موثرتر هستند.

 

7) بیشتر هدایای تبلیغاتی مارک دار ممکن است به یک دوست داده شوند که هزینه به ازای هر برداشت را حتی کمتر نیز می کند

به دلیل ماهیت مفید و کاربردی آنها، هدایای تبلیغاتی معمولا از فردی به فرد دیگر منتقل می‌شوند. یک مطالعه انجام شده توسط سازمان ASI اذعان داشت که بیش از نیمی از مصرف کنندگان هدایای تبلیغاتی نفیس آنها را به جای دور انداختن به شخص دیگری می‌دهند.

مطالعه کنید ! تبلیغ کسب و کار با محصولات تبلیغاتی و بازاریابی

هنگامی که یک مشتری این کار را انجام می‌دهد، برند تجاری شما از مزایای افزایش میزان تاثیرگذاری بهره مند خواهد شد.

8) هدایای تبلیغاتی چگونه می‌توانند میزان فروش و پیشتازی در این عرصه را افزایش دهند؟

هدایای تبلیغاتی نشان داده‌اند که می‌توانند تاثیری پایدار بر مشتریان فعلی و بالقوه داشته باشند که منجر به تولید فرصت‌های جدید و فروش بیشتر می‌شود. نمودارهای اینفوگرافیک ما به عنوان یک رسانه تبلیغاتی نشان می‌دهد که محصولات تبلیغاتی نرخ موفقیت تماس 50?7? دارند. این بدان معنی است که هنگامی که کالای تبلیغاتی یک تماس برای اقدام بر روی وب سایت و یا تماس دریافت می‌کنند در مقایسه با سایر فرم‌های سنتی و معمول تبلیغاتی مانند تلویزیون و رادیو میزان بیشتری را شامل می‌شوند.

در اینجا مزایای عمده استفاده از هدایای تبلیغاتی آورده شده است

  1. پس از اتمام یک مکالمه، یک هدیه تبلیغاتی می‌تواند وفاداری نسبت به برند تجاری را به ارمغان بیاورد.
  2. داشتن روابط خوب با مشتریان و همکاران، در بلند مدت با بازده مؤثر سرمایه گذاری می‌تواند تاثیر خود را نشان دهد.
  3. استفاده از هدایای تبلیغاتی، می‌تواند مشتریان شما را در مورد برند تجاری یا شرکت شما مشتاق‌تر کند.
  4. هدایای تبلیغاتی می‌توانند برای قدردانی از مشتریان شما و ایجاد روابط صمیمی با آنها مورد استفاده قرار بگیرند.
  5. با نشان دادن تعهد به مشتریان فعلی خود با استفاده از هدایای تبلیغاتی لوگودار، رضایت آنها را جلب کنید.
  6. هدایای تبلیغاتی یک استراتژی بازاریابی مقرون به صرفه در مقایسه با فرم‌های رایج تبلیغاتی دیگر هستند.
  7.  میزان هزینه به ازای برداشت خود را با عرضه کالای مارک دار بهبود دهید، زیرا بیشتر هدایای تبلیغاتی بعد از استفاده به یک فرد دیگر منتقل خواهند شد.
  8. هدایای تبلیغاتی یک روش عالی برای ایجاد فروش و افزایش هویت برند تجاری شما می‌شوند و بخشی از زندگی مشتریان شما خواهند شد.

ما طیف وسیعی از هدایای تبلیغاتی عالی را در اختیار داریم . برای اطلاعات بیشتر از فروشگاه ما دیدن کنید! اگر شما نتوانستید کالای موردنظر خود را پیدا کنید، ما اقلام دیگری را نیز علاوه بر لیست موجود عرضه می‌کنیم که برای دسترسی به آن باید با ما در تماس باشید! یکی از کارکنان صمیمی ما قادر به پاسخگویی به سوالات شما خواهد بود.


» نظر

8 مورد از مزایای هدایای تبلیغاتی قسمت دوم

3) با استفاده از هدایای تبلیغاتی، مشتریان را در مورد خودتان مشتاق کنید

بزرگترین منفعت برای مشتریان با استفاده از کالاهای مارک دار این است که می‌تواند شور و شوق زیادی در مشتریان در مورد ارزش برند تجاری شما ایجاد کند و احساسات آنها را درگیر کرده و توسعه دهد. کمپین بازاریابی کوکا کولا را به مدت 2 سال به یاد بیاورید “یک کوکاکولا به اشتراک بگذارید” که شامل نام شخصی افراد بر روی بطری‌های کوکاکولا در انگلستان بود. این کمپین یک رابطه شخصی قوی با مصرف کنندگان بوجود آورد به طوریکه می‌توانستد مستقیما با کارخانه تماس بگیرند و درخواست کنند تا نام آنها بر روی بطری‌ها حکاکی شود.

مطالعه کنید ! تبلیغ کسب و کار با محصولات تبلیغاتی و بازاریابی

کوکا کولا که در وب سایت کمپین خود اظهار داشت: بیش از 730?000 بطری شیشه ای از طریق فروشگاه تجارت الکترونیک آنها شخصی سازی شد. این یک تعامل بزرگ با مشتریان برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و علاقه آنها به برند تجاری بود و باعث افزایش تعامل با آن شد.

4) از مشتریان خود با استفاده از هدایای تبلیغاتی، تقدیر کرده و با آنها تعامل داشته باشید

ارائه هدایای مارک دار می‌تواند مراحل ایجاد روابط با مشتریان موجود را تنظیم کند. هدایای تبلیغاتی و محصولات تبلیغاتی نشان می‌دهد که شما یک برند متمایز و جذاب هستید که از هویت تجاری برخوردار است. هنگامی که احساسات آنها برانگیخته می‌شود، مصرف کنندگان در مورد یک برند تجاری اشتیاق پیدا می‌کنند. این پاسخ عاطفی را می‌توان در انواع رسانه‌های تبلیغاتی مختلف از جمله کالاهای مارک دار که یک راه بسیار خوبی برای تقدیر از برند تجاری هستند مورد استفاده قرار دارد. فارغ از اینکه یک برند ماجراجو یا خلاق باشد، هدایای تبلیغاتی می‌توانند یک پایگاه از طرفداران برای شما به ارمغان بیاورند که نسبت به شما متعهد هستند. ارتباط قوی بین Red Bull و ورزشکاران را به یاد بیاورید. فقط دیدن لوگوی ردبول بر روی قوطی نوشیدنی‌ها می‌تواند یک حس هیجان و شور و شوق در مشتریان ایجاد کند.

ردبول?

5) نشان دادن تعهد به مشتریان فعلی منجر به حفظ رضایت مشتری می‌شود

نشان دادن تعهد به مشتریان فعلی می‌تواند نتایج موثر و عمیقی در کسب و کار شما داشته باشد. یک مطالعه اخیر ادعا کرده است که “هزینه جذب یک مشتری جدید بیشتر از پنج برابر نگه داشتن یک مشتری فعلی است”. این نشان می‌دهد که تعهد به نام تجاری قطعا ارزش سرمایه گذاری دارد. ارائه هدایای تبلیغاتی خاص شخصی و سفارشی به مشتریان فعلی راه بسیار موثری برای حفظ اشتیاق آنها به برند تجاری شما است. مزیت اصلی این نتایج این است که شما می‌توانید بر مشتریان موجود متمرکز شوید، که می‌تواند به طور چشمگیری بازده سرمایه شما را افزایش دهد.

6) تبلیغات با استفاده از هدایای تبلیغاتی یک استراتژی بازاریابی مقرون به صرفه است

هدایای تبلیغاتی نفیس با در نظر گرفتن میزان برداشت و تاثیرگذاری یک راه مقرون به صرفه (ایجاد تاثیرگذاری یک جنبه از یک آگهی خاص است) در مقایسه با اشکال دیگر رسانه‌های تبلیغاتی است. کالاهای مارک دار تبلیغاتی هزینه‌های کمتر به ازای تاثیرگذاری را نسبت به فرم‌های معمول تبلیغات مانند روزنامه‌ها، تبلیغات تلویزیونی و مجله دارند. از آنجا که فرم‌های معمول تبلیغاتی اغلب غیر مستقیم و غیر فعال نسبت به کاربران خاص هستند، مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی تخصصی این است که اغلب می‌توانند محصولات یک تعامل بسیار فعال تر با مصرف کنندگان ایجاد کنند.


» نظر